דיג'יי מעין ראפה

מעין ראפה - מוזיקה שמרגישה אתכם ומזיזה את הגוף מעצמה

ריקוד בשבילי הוא מקום לחוות בו חופש, שחרור ואותנטיות. יש בו שמחה והתפרצות של אנרגיה באופן שהוא מעבר לחשיבה ולמילים. ריקוד בעיני יכול לאפשר להוציא חלקים נוספים מעצמך החוצה; וכך להיות יותר מי שאתה. זו השאיפה שלי כשאני מתקלטת, לאפשר לרוקדים לחוות את כל מה שהריקוד יכול לתת.

במקביל לתקלוט אני כותבת פרוזה ובעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. התקלוט בשבילי הוא מקום בו אפשר לשלב את שני התחומים האלה; אמנות ויצירה של מהלך מוזיקלי, שהוא תהליך שלם, עם קשב מדוייק לזוג ולטעם שלו תוך איזון עם מה שרחבה צריכה בכל רגע נתון. 

אני מתחברת במיוחד לחתונות שבהן יש דגש על פשטות ושחרור נטול מעצורים ופחות על מנות הפתיחה והקינוחים.. לרב קהל הרוקדים בחתונות האלה נהנה מהמוכר וגם שמח לרקוד לצלילי מוזיקה חדשה ומקפיצה מרחבי העולם.

המוזיקה שאני מתקלטת
אני הכי אוהבת לשלב; מוזיקה ממקומות שונים בעולם, אתני עם טוויסט אלקטרוני, ישן וחדש, מוכר ומיינסטרימי וגם מחדש ומרענן. היופי הוא במגוון ולא משנה בעיני ז׳אנרים והגדרות אלא מה המוזיקה עושה לך. אני שואפת תמיד להקשיב בעזרת הגוף ולמצוא את המוזיקה שמקפיצה ומזיזה אותו מעצמו באופן טבעי.
*
אם אתם רוצים ליצור אירוע שהוא בדמותכם; שהמוזיקה בו תהיה חוצת גבולות ותקפיץ את הגוף מעצמה – תאפשר פשוט להיות. אם בעיניכם, העיקר זו היכולת להתחבר לשמחה ולשחרור שהרגע הייחודי הזה טומן בחובו, בואו נעשה את זה יחד.

חתונה חברתית

צרו קשר עם מעין ראפה