דיג'יי טלקו

דיג'יי טלקו - Music is muse

בראיית העולם שלי, למוסיקה יש תפקיד רחב וחשוב בחיים. רגעים מקבלים משמעות כשמוסיקה מלווה אותם, והיא יוצרת חוויה שלמה ומלאה יותר לכל סיטואציה.
בכוחה של מוסיקה לחבר, לרגש, להזיז וליצור שפה משל עצמה שלא מבדילה בין דתות גזעים ומינים. כשאני עולה על העמדה, מבחינתי אני הופך לשגריר של הכוח הזה, וככורח יוצא של זה אני שואף להביא לכך שכל המעלות של המוסיקה יבואו לידי ביטוי באופן מקסימלי.
מעבר לצלילים שיוצאים מהרמקולים, אני מאמין שתחושות, רגשות ואנרגיה מתלווים לצלילים ופוגשים את הקהל, ותפקידי בתור דיג׳יי הוא לדעת לזהות את נקודת המפגש הרצויה בין הקהל למוסיקה, ולמעשה לתווך בין השניים. 

בכל אירוע בו אני עובד, אני שם דגש על ההנגשה של המוסיקה לאירוע הספציפי, שתתאים לרוח האירוע, לקהל המשתתפים וליצירת תחושת התעלות ככל הניתן.
מקום בו אני יכול לרצות את הקהל, ובד בבד להביא לביטוי עצמי של הדיאלוג הפנימי שלי עם המוסיקה. מעבר לזה, אני חי ונושם מוסיקה כמעט בכל רגע נתון, כך שבאופן טבעי אני מעודכן תמידית בלהיטים החמים בשוק, ועם זאת נכון תמיד לרענן ולהפתיע בדברים מעניינים ומדליקים שעושים טוב על הנשמה ולא משתייכים לקטגוריית הלהיטים הרגילה.

https://drive.google.com/file/d/1UmYpKwT1YPhcXO2UqHKl60KQPdtTVok8/view?usp=sharing
חתונה חברתית

צרו קשר עם טלקו

קרדיט לתמונות: מור אלנקייב, נדב רותם

תקליטנים מומלצים נוספים: