דודי יששכר

דודי יששכר - פס הקול שלכם

היי אני דודי, די ג׳יי, מוזיקאי, מתופף, מפיק, יוצר, בוגר בי״ס רימון במגמת ביצוע והלחנה ובוגר מכללת BPM במסלול מקיף להפקת מוזיקה אלקטרונית.
הקריירה שלי נמשכת מעל ל-20 שנה במהלכן חרשתי את הארץ במסיבות ופסטיבלים כמו הסאנביט, מידברן, זורבה, מועדוני אנדרגראונד בתל אביב ועוד מגוון מסיבות ברחבי הארץ. שיחררתי רמיקסים מגניבים אשר הפיחו חיים בקלאסיקות אהובות וכמובן הופקדתי על מאות חתונות מרגשות ואלפי רקדנים מחויכים.

עברתי המון גילגולים מוזיקליים ובמקום להתחיל לעוף איתכם על ז׳אנרים מכל היבשות והזמנים (לא יהיה לזה סוף) אסכם מהי מוזיקה בשבילי במילה אחת: חיבור.
החיבורים שיוצרים מוזיקה והחיבורים שמוזיקה יוצרת זה קסם שמדהים אותי בכל פעם מחדש. 

ומכאן החיבור לחתונות וחתונה חברתית בפרט. חגיגה של אהבה שנוצרת מחיבור בין מגוון אנשים ועולמות כשכל אחד מביא משהו וביחד יוצרים עולם רחב וצבעוני. אני מאוד מחובר לרעיון הזה וכזו היא המוזיקה שאני מנגן באירועים, מלאת תוכן, צבעונית ודינמית ובעיקר קשובה ומחוברת לזוג, לקהל ולכל רחשי האירוע. לכן רתמתי את החברה שלי Shaka Music לעניין החתונה החברתית, ביחד איתכם ניקח את פסקול החיים שלכם ונחבר אותו למסיבה קסומה שבה אף אחד לא נשאר אדיש כשטביעת האצבע שלכם היא מה שיכתיב את אופי האירוע, מבחינתי אין שיר או ז׳אנר לא טוב, הכל עניין של טיימינג ויצירתיות והאומנות שלנו היא לחבר בין הדברים (ובין האנשים) 

אני רוצה להזמין אותכם לבנות ביחד את הקסם הזה ולהנות מ – 15% הנחה לכל מי שפונה דרך האתר של חתונה חברתית.

חתונה חברתית

צרו קשר עם דודי יששכר

קרדיט לתמונות: איתמר דובק, גיא חמוי

תקליטנים מומלצים נוספים: