אלישע לוינסון - DJ BalaBoosta

אלישע לוינסון - DJ BalaBoosta​

מתקלט מוסיקת עולם במגוון סגנונות: גלובל ביטס, באס, האוס וטכנו מתובלים בצלילים שבטיים ואתניים, גרוב חוצה יבשות ועוד. פופ מגוון, מקומי ועולמי, מחדש ועד ישן , ,70’s,80’s, 90’sדיסקו ובוגי. בוגר מכללת BPM לקורסים DJ, Scratch & Turntables, Ableton (יצירה אלקטרונית). מסיבות, אירועים, פסטיבלים וחתונות – אני שם.

תקלוט בחתונות נחשב בעיני דיג׳יים רבים לדבר מתועש, לא יצירתי וממוסחר…
וזה באמת טיעון מוצדק הרבה פעמים.

בשבילי, זו הסיבה הראשונית לרצות להיות דיג׳יי! בחתונות, התאהבתי לראשונה בתקלוט, לפני שנשאבתי לעולמות ומרחבים מדהימים אחרים ושונים. לנגן בחתונות זו זכות גדולה בעיניי, וההזדמנות להביא את עצמי לרחבה של זוג, להרים, להרקיד ולשמח זה תענוג אמיתי.
אני מאמין שאם עושים דברים בצורה נכונה, מתאימה ומדויקת, אז היצירתיות, החופש והאנרגיה לא מוגבלים באמת – פשוט צריך להתאמץ יותר. מקבלת פנים דרך חופה ועד למסיבה, אני רוצה שהזוג ירגיש שהחתונה היא שלהם.
כבר מילדותי אספתי דיסקים ושירים באובססיביות ותמיד אוזניי היו קשובות לצלילים חדשים ומנגינות מהעבר.

אני לא מפסיק להתפעם מהמוסיקה שיש בעולם ואוהב לחלוק אותה עם הרוקדים. תופים, כלי הקשה, ריקוד וחוש קצב הם שפת אם אצלי.  לשמח, לרגש ולהרקיד אנשים ברחבה, בין אם בפאב, מסיבה, פסטיבל או חתונה, זה תענוג וזכות בשבילי.

מפופ מגוון, מקומי ועולמי, 70’s, 80’s, 90’s, ועד דיסקו ולהיטים נוסטלגיים ועדכניים. אני מנגן מגוון סוגות וסגנונות, מוסיקת עולם אלקטרונית מבייג׳ינג ועד סאו-פאולו, באקלקטיות צבעונית ובועטת.

חתונה חברתית

צרו קשר עם אלישע לוינסון