שתפו אותנו בחתונה שלכם בטבע

רוצים לעזור לזוגות לקראת חתונה להתחתן בטבע?... הם ישמחו מאד לשמוע על החתונה שלכם.

גם אתם שאלתם את עצמכם האם להתחתן בטבע זה הדבר הנכון בשבילכם לפני החתונה שלכם?
חיפשתם אנשים להתייעץ איתם, זוגות שכבר עשו התחתנו בטבע ויכולים לתת לכם את הטיפים שיעזרו לכם לתכנן את החתונה? 

ולכן, אם תרצו. כאן אתם נכנסים לתמונה. 
הזוגות שמגיעים אלינו מעוניינים לשמוע על הסיפור שלכם מקרוב, על החוויה, על התהליך וכל הדברים הקטנים שיכולים לעזור להם בבחירה לעשות חתונה בטבע בדרך הנכונה להם.
השיתוף שלכם יעזור מאד לזוגות שמגיעים אלינו להכיר ולהבין את התהליך מזוגות שכבר התחתנו וישמחו לשתף בחוויה.

בטופס שנמצא בגוף העמוד תוכלו לשתף אותנו בחתונה שלכם. 
אנחנו מעריכים ומודים לכם על הלב הפתוח.
צוות כיף להתחתן

שתפו אותנו בחתונה שלכם...

יש לכם תמונות וסרטים יפים מהחתונה שלכם? הצעת הנישואין? החופה ומסיבת הריקודים? נשמח מאד לראות אותם ולשתף אותם עם הגולשים שלנו. 
אנחנו ממליצים לשלוח את התמונות עם השירות של JumboMail לכתובת הבאה: [email protected]

הנני מצהיר כי כל זכויות הקניין הרוחני- לרבות זכויות יוצרים של התמונות הן בבעלותי או שקיבלתי אישור לבצע כל שימוש שבו אחפוץ כראות עיני בתמונות מהצלם בעל הזכויות. אנו מטפלים בתמונות מתוך אהבה וכבוד להן, לזוגות ולצלמים ולכל מי שלקח חלק בצילומם. כל שינוי שיבוצע בתמונות יעשה מבלי לשנות את מהותן וכדי שיותאמו לפורמטים השונים של האתר. מילוי הטופס נותן את הבנת הזוגות והצלמים לכך. הנני נותן/ת את הסכמתי לשימוש בתצלומים, מידע ותכנים אשר העברתי ל"חתונות חברתיות" כראות עיניהן. הנני מיודע/ת כי לחתונות חברתיות הזכות להשתמש בחומרים הנזכרים לעיל לטובת פרזנטציה ללקוחות והצגה כחלק מגלריית התמונות בבלוג /או בעמוד האתר בפייסבוק ו/או בחשבון האתר בפינטרסט זאת תוך מתן קרדיט הולם. זכויות היוצרים על התכנים הויזואליים שנוצרו ע”י חתונות חברתיות שייכות חתונות חברתיות. לחתונות חברתיות הזכות לעשות שימוש חוזר בכל התכנים הויזואליים שעוצבו על-ידן. אני מסיר/ה אחריות חתונות חברתיות לכל שימוש אשר יתכן כי צד שלישי יעשה בתכנים אשר יועלו לבלוג. 

גם חברים שלכם עושים חתונה חברתית? שתפו אותם ועזרו להם לעשות זאת!

Facebook
Twitter