דניאל גרבר

דניאל גרבר - EMETTI

כאישה שחופש הוא דבר שמאוד חשוב עבורה, המטרה שלי היא להוות לכם תזכורת יום – יומית לחופש הבחירה שלכם, לפרישת כנפיים ולהתמסרות אחר התשוקות ולאמת העמוקה ביותר שלכם. כל מבט בטבעות של EMETTI יהיה החוזה הפרטי שלכם לחוסר התפשרות בחיים מלאים ונועזים.
 
זה קורה לעיתים רחוקות בחיינו, שאנו מרגישים תחושה חזקה בבטן. עלינו להקשיב לה, לעולם לא להתעלם ממנה. היא עשויה לקחת אותנו למחוזות יפיפיים. אני מוצאת את זה משחרר ונפלא.
לכן התכשיטים שלי מסמלים עבורי העזה וחופש, כי היצר להתחיל לעצב ולייצר תכשיטים בער בי מבפנים בזמן שטיילתי מסביב לעולם במשך כשנתיים.
ביטלתי את לימודיי באוניברסיטה והתחלתי ללמוד צורפות והשקעתי את מלוא חסכונותיי בבניית הקולקציה הראשונה שלי ובהקמת העסק שלי. 
היה זה מהלך מדויק.
אני מאחלת שטבעות הנישואים או האירוסין שאעצב לכם יסמלו עבורכם את הדיוק הזה ואת חופש הבחירה שלכם, בעצמכם, זה בזו, זה בזה, או זו בזו, ושתזכורת זו תלווה אתכם שנים רבות ומאושרות (:
שנתחיל? .
 
אני מעצבת תכשיטים בהשראת בעלי הכנף ועולם הרוח הבודהיסטי. המחירים באתר הם עבור הקולקציה הנכחית שלי הנמכרת בח"ול. עבור חתונות חברתיות אני אשמח לייצר לפי הזמנה אישית ובמחיר של חתונה חברתית. אני עושה זאת עבור היצירה והנתינה.  
חתונה חברתית

צרו קשר עם דניאל גרבר